10.png

Оновлений Ford Transit – це найбільший фургон у лінійці. Завдяки широкому вибору колісних баз, типів кузова, висоти даху, двигунів тощо ця модель пропонує великий асортимент опцій, що дозволяють точно визначити технічні характеристики вашого автомобіля. Іншими словами, скажіть, яким бізнесом ви займаєтеся, наведіть ваші вимоги – і ви знайдете версію моделі Transit, створену спеціально для виконання даної роботи.

11.png

У довгий список сучасних технологій входить система Ford SYNC з функцією невідкладної допомоги, адаптивний круїз-контроль і система допомоги під час виконання поворотів. Вони всі створені для полегшення життя, і багато з цих систем працюють автоматично, дозволяючи вам сконцентруватися на важливіших речах.

12.png

Інші технології, такі як інтелектуальна система рекуперативної підзарядки, роблять потужні нові двигуни моделі Transit ще більш паливно економічними.

Що стосується простору для вантажів – який об'єм вам потрібен? Оновлений Transit має великий максимальний вантажний простір до 15 м3, і він достатньо багатофункціональний для розміщення предметів довжиною до 4,2 м (зі встановленою стандартною перегородкою). Передбачено також опорну плиту для напівпричепа до 3,5 т. І щоб ви не перевозили, надзвичайно надійні замки та складні системи сигналізації захистять і вас, і ваш автомобіль.

Дізнайтеся більше про оновлений автомобіль Transit і відкрийте для себе його: дизайн, особливості водіння, економічну рентабельність і витрати, технічні характеристики та ефективність, засоби безпеки та захисту, типи кузова та місткість, а також моделі.