Про компанію

Компанія ТОВ "МУСТАНГ МОТОРС" - офіційний дилер TM FORD у м. Одесі. Дилерський центр повністю оформлений відповідно до світових стандартів бренду. Великий вибір моделей, привабливі ціни, вигідні програми кредитування, лізингу та страхування, створюють найкращі умови для того, щоб зробити придбання автомобіля справжнім святом. Дилерський центр FORD здійснює продаж всієї модельної лінійки FORD, аксесуарів і оригінальних запчастин, надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, тобто повний спектр послуг своїм клієнтам. Автоцентр відкриває перед своїми клієнтами можливість отримання максимально комфортних умов для продажу і передпродажного обслуговування автомобіля. Кваліфікований персонал допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний індивідуальним вимогам, надасть детальну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобілів, умови гарантії та післяпродажного обслуговування, встановлення додаткового обладнання, надасть консультацію з питань програм кредитування, лізингу та страхування.

IMG_3194.JPG

Сучасний та просторий автосалон «МУСТАНГ МОТОРС» знаходиться за адресою Грушевского, 37 в Одесі. Архітектура і дизайн салону відповідають усім стандартам бренду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних запчастин, аксесуарів, і зона відпочинку, де Ви зможете комфортно відпочити, випивши кави обо чаю, доки чекаєте на своє авто.

IMG_3210.JPG

Сервіс «МУСТАНГ МОТОРС»   складається з професійних   спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. «МУСТАНГ МОТОРС» гарантує не тільки якісне обслуговування, але і   постійні  акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

Спробуй Ford

Запишіться на тест-драйв і оцініть усі переваги авто Ford! Запис проводиться за телефоном: (048) 710-55-55 Ми завжди раді Вам.

Наша команда

МУСТАНГ МОТОРС - це команда професіоналів, які обожнюють свою роботу. Наше завдання - робити наших клієнтів щасливими, і ми готові віддати все, щоб ви були задоволеними. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися заради комфорту наших клієнтів.

Одним з головних чинників успіху компанії МУСТАНГ МОТОРС є дружна робота команди!

Ви можете стати нашими друзями назавжди!

 

IMG_2171.jpg

Директор

Кавун Ігор

IMG_0663______.jpg

Секретар керівника

Клапоух Юлія 

IMG_2046.jpg

Керівник відділу сервісу

Биков Сергій

IMG_0644____.jpg

Фінансовий консультант

Драпак Ганна

IMG_1989.jpg

Диспонент

Скакун Марина 

IMG_2104.jpg

Адміністратор столу замовлень

Лебедєва Ольга

IMG_1936.jpg

Інженер з гарантії

Прохода Станіслав

IMG_2090.jpg

Спеціаліст відділу запчастин

Набок Серій

466f6aa23aa59e7ee2165fe616aa2f99468a0a45.jpeg

Адміністратор

Бірюкова Тетяна

Ира.jpg

Спеціаліст відділу сервісу

Пантюк Ірина

Сережа.jpg

Лещенко Сергій

Спеціаліст відділу сервісу

6782e557e810aa617d7b390f974163d69df58a50.jpeg

Герасимов Генадій

Консультант з продажу автомобілів