Про компанію

Компанія МУСТАНГ МОТОРС була заснована 1 вересня 2017 року і стала єдиним дилером FORD в Одеському регіоні. З самого початку компанія характеризується інноваційним управлінням і соціальною відповідальністю. 14 червня компанія МУСТАНГ МОТОРС відчинив двері нового концептуального 3-S центру, виконаного за всіма інноваційним стандартам бренду FORD!


3S-центр, загальною площею понад 2500 кв. м., виконаний згідно з високими корпоративними стандартами бренду і надає клієнтам, потенційним та існуючим власникам автомобілів FORD нові можливості: просторий шоу-рум, загальною площею 500 кв. м; великий сервісний центр на 22 посту, площею близько 1000 кв. м., укомплектований новітнім підйомним та діагностичним обладнанням.
 

сайт.jpg

Обслуговування комерційної техніки

Одним з пріоритетних напрямків діяльності є обслуговування великогабаритної комерційної техніки FORD. Спеціально для даного напрямку сервіс-центр обладнано підйомниками, підвищеної вантажопідйомності, що дасть можливість обслуговувати комерційний транспорт і мікроавтобуси будь-яких габаритних розмірів.

Крім цього, в дилерському центрі представлений: великий склад оригінальних запасних частин і оригінальних аксесуарів; комплексна автомийка; діагностична лінія; відділення банку; зона відпочинку клієнтів з можливістю спостереження за поточним ремонтом авто і безкоштовним WI-FI! І багато іншого, для комфортного проведення часу клієнтів.
 

 

Наша Команда

   

Дизайн без названия (5).jpg

Директор 

Кагляк Микола Павлович

вввв.jpeg

Керівник відділу сервісу

Биков Сергій

_DSC0738.JPG

Керівник відділу з продажу нових автомобілів

Лазар Сергій

Дизайн без названия (43).png

Менеджер з продажу автомобілів 

Сидоренко Володимир

Дизайн без названия (45).png

Фінансовий консультант

Осіпенкова Віта

 

IMG_2072.jpg

Консультант сервісу

Лещенко Сергій 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (048) 710-55-55. Ми завжди раді Вам.