Про компанію

Компанія ТОВ "МУСТАНГ МОТОРС" - офіційний дилер TM FORD у м. Одесі. Дилерський центр повністю оформлений відповідно до світових стандартів бренду. Великий вибір моделей, привабливі ціни, вигідні програми кредитування, лізингу та страхування, створюють найкращі умови для того, щоб зробити придбання автомобіля справжнім святом. Дилерський центр FORD здійснює продаж всієї модельної лінійки FORD, аксесуарів і оригінальних запчастин, надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, тобто повний спектр послуг своїм клієнтам. Автоцентр відкриває перед своїми клієнтами можливість отримання максимально комфортних умов для продажу і передпродажного обслуговування автомобіля. Кваліфікований персонал допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний індивідуальним вимогам, надасть детальну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобілів, умови гарантії та післяпродажного обслуговування, встановлення додаткового обладнання, надасть консультацію з питань програм кредитування, лізингу та страхування.

IMG_3194.JPG

Сучасний та просторий автосалон «МУСТАНГ МОТОРС» знаходиться за адресою Грушевского, 37 в Одесі. Архітектура і дизайн салону відповідають усім стандартам бренду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних запчастин, аксесуарів, і зона відпочинку, де Ви зможете комфортно відпочити, випивши кави обо чаю, доки чекаєте на своє авто.

IMG_3210.JPG

Сервіс «МУСТАНГ МОТОРС»   складається з професійних   спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. «МУСТАНГ МОТОРС» гарантує не тільки якісне обслуговування, але і   постійні  акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

Наша команда

МУСТАНГ МОТОРС - це команда професіоналів, які обожнюють свою роботу. Наше завдання - робити наших клієнтів щасливими, і ми готові віддати все, щоб ви були задоволеними. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися заради комфорту наших клієнтів.

Одним з головних чинників успіху компанії МУСТАНГ МОТОРС є дружна робота команди!

Ви можете стати нашими друзями назавжди!

 

Кавун Ігор.jpeg
Биченко Кирило.jpeg
сережа.jpg
Пшенична Наталія.jpeg
Каурова Вікторія.jpeg
Покровська Надія.jpeg

Спробуй Ford

Запишіться на тест-драйв і оцініть усі переваги авто Ford! Запис проводиться за телефоном: (048) 710-55-55 Ми завжди раді Вам.

Герасимов Геннадій.jpeg
Солодкий Олег.jpeg
коля.jpg
оля.jpg
Набок Сергій.jpeg
Братель Ігор.jpeg