НАЛАШТУЙТЕ СВОЇ ЕМОЦІЇ ВІД ПОЇЗДОК

У Focus ST передбачена система вибору режимів кермування, що дає змогу перемикатися між чотирма варіантами: Normal, Slippery, Sport і Tрек. Кожен режим здійснює точну адаптацію динамічних характеристик «гарячого» хетчбека, модифікуючи алгоритм роботи двигуна, положення дросельної заслінки, а також чутливість педалі гальма та системи рульового управління. Крім того, широкі можливості різних режимів доповнюються системою векторизації крутного моменту Torque Vectoring Control, системою підтримання курсової стійкості (ESC) і підвіскою з динамічними налаштуваннями, які забезпечують оптимальну керованість як на автомагістралях, так і впродовж сповненого приємних емоцій дня на гоночному треку.

2-1.jpg

Виняткова плавність руху

До переліку оснащення нового Focus ST входить ще одна досконала технологія від Ford під назвою Continuously Controlled Damping (CCD), яка забезпечує регулювання жорсткості підвіски. Ця інтелектуальна система постійно контролює параметри підвіски автомобіля. Під час руху вона коригує зусилля амортизації окремих коліс, що забезпечує підвищений комфорт і виняткову динаміку. В автомобілях із бензиновим двигуном, оснащених за окремим замовленням пакетом Ford Performance, використовується удосконалена адаптивна версія технології CCD, що додатково коригує параметри підвіски. Залежно від обраного режиму кермування, система здійснює точні налаштування окремих амортизаторів для оптимізації робочих параметрів автівки.

2-2.jpg

Ваш персональний помічник у керуванні автомобілем

Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop-and-Go автоматично підлаштовує вашу швидкість до автомобіля, що рухається попереду. У разі сповільнення потоку транспорту аж до повної зупинки двигун вашого Focus ST автоматично вимикається, а після звільнення шляху попереду самостійно запускається знову. Система навіть здатна розпізнавати знаки обмеження швидкості та відповідним чином коригувати інтенсивність вашого руху. Система Lane Centring також надає допомогу під час кермування, відстежуючи лінії розмітки та допомагаючи вам утримуватися по центру обраної смуги руху.

2-3.jpg

Допомагає заглядати за повороти

Адаптивне регулювання потоку світла з використанням динамічних світлодіодних фар Ford Dynamic LED забезпечує точний та надзвичайно яскравий потік світла, який автоматично підлаштовується під особливості дорожнього покриття та умови руху. Крім того, параметри системи дальнього світла Glare-Free High Beam автоматично підлаштовуються, щоби не допустити засліплення інших водіїв. А ще нова система вміє оцінювати вигини дороги, щоб освітлювати повороти й перехрестя ще до того, як ви виїдете на них. До переліку корисних функцій також входять денні ходові вогні, які забезпечують покращену видимість.

2-4.jpg

Миттєвий доступ до важливої інформації

Проекційний дисплей відображає інформацію з панелі приладів вашого Focus ST у вашому полі зору, щоби ви могли контролювати ситуацію, не опускаючи очі додолу. Крім того, інформацію, що відображається на кольоровому дисплеї, також можна налаштувати відповідно до власних уподобань.

2-5.jpg

Максимальний контроль на поворотах

Система векторизації крутного моменту Torque Vectoring Control реагує на контакт із дорожнім покриттям 100 разів на секунду (що в 33 рази швидше за кліпання ока). Використовуючи цю інформацію, вона врівноважує гальмівну силу в кожному з двох передніх коліс. Це максимізує рівень зчеплення та робить процес кермування на поворотах і на нерівних ділянках дороги набагато точнішим.

2-6.jpg

Круїз-контроль без жодного стресу

Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop-and-Go підлаштовує вашу швидкість руху до автомобіля попереду. Якщо потік транспорту повністю зупиняється, система здатна також зупинити ваш ST. А коли дорога попереду звільниться, ваш Focus ST автоматично прискориться до попередньо встановленої вами швидкості. Ця інтелектуальна технологія також використовує систему розпізнавання знаків обмеження швидкості руху Speed Sign Recognition, яка стане в нагоді, коли ви раптом не помітите знак, що вказує на зміну швидкісного режиму.

 

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Щоби ви змогли отримати абсолютний максимум від свого Focus ST, у ньому були встановлені виконані в гоночній стилістиці спортивні сидіння RECARO. Оптимізована конструкція цих сидінь із покращеною підтримкою тіла забезпечить вам оптимальне положення для кермування (та отримання насолоди) вашим Focus ST.

3-1.jpg

Заряджання в поїздках

Інтер’єр Focus ST орієнтований на максимальний простір і зручність. Наприклад, великий лоток для медіапристроїв, розташований перед важелем селектора коробки передач, дає змогу розміщувати в ньому навіть найбільші смартфони. А завдяки функції бездротового заряджання, яка доступна для всіх сумісних смартфонів, ви можете без зайвих зусиль підтримувати свої пристрої в готовому до використання стані.

3-2.jpg

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними

SYNC 3 — найсучасніша версія нашої системи. Вона працює швидше та є простішою у використанні, підтримує розширений перелік голосових команд і забезпечує ще кращу функціональність. Новий інтерфейс має більші клавіші для підвищення зручності користування, а кольоровий сенсорний екран відтепер подібно до смартфонів і планшетів підтримує жести змахування та зведення/розведення пальців, що забезпечує ще більш інтуїтивну навігацію. SYNC 3 також підтримує технології Applink, Apple CarPlay і Android Auto, які дають змогу відображати на сенсорному екрані інформацію з вашого смартфона.

3-3.jpg

Впустіть у себе трохи сонячного світла

Новий Focus ST випускається з повнорозмірним панорамним дахом, що повністю замінює собою сталеву панель. Він дає змогу природному освітленню наповнити салон автомобіля, створивши в ньому легку й невимушену атмосферу. Передня частина даху оснащена електроприводом із можливістю нахилу або зсування назад, а висувна сонцезахисна шторка, розрахована на всю довжину даху, дає змогу насолоджуватися свіжим повітрям після відкривання скляної панелі, оберігаючи вас від палючих променів сонця.

3-4.jpg

Немає ключа — немає зайвого клопоту

Система Ford KeyFree дає змогу блокувати та розблоковувати доступ до вашого автомобіля, не дістаючи ключ із кишені або сумки. Ідеальне рішення у ситуаціях, коли ваші руки зайняті чимось іншим.

3-5.jpg

Зовнішні дзеркала, що самі себе захищають

Щоб уникнути випадкового пошкодження, дзеркала з електроприводом після паркування автоматично складаються. Крім того, у складеному назад стані вони надійно захищають стильні вбудовані покажчики повороту. А ще вони оснащені функцією підігрівання, тож ви зможете швидше розпочати рух морозним ранком.

 

ДОДАТКОВА ПОТУЖНІСТЬ НА ВИМОГУ

Новий Focus ST, для якого доступні два варіанти двигунів, пропонує більшу потужність, вищий крутний момент і спортивну динаміку з вищою частотою обертання. Унікальний 2,3-літровий двигун Ford EcoBoost розвиває потужність до 280 к. с., а його крутний момент становить 420 Н*м, завдяки чому автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год менше, ніж за шість секунд. Дизельний 2-літровий двигун EcoBlue потужністю 190 к. с. теж забезпечує неабияку спритність.

4-1.jpg

Чутлива механічна коробка передач

6-ступінчаста механічна коробка передач нового Focus ST була додатково оптимізована, завдяки чому передачі перемикаються ще легше, точніше й тихіше. У конструкцію були внесені зміни, спрямовані на покращення ходових якостей та зниження витрати пального, щоби зробити ваші подорожі більш динамічними й скоротити кількість візитів на заправну станцію.

4-2.jpg

Удосконалена автоматична трансмісія

Новий Focus ST також пропонується із 7-ступінчастою інтелектуальною автоматичною трансмісією. Передатні числа трансмісії були суттєво оптимізовані задля максимізації гнучкості. Крім того, адаптивна система планування процесу перемикання передач Adaptive Shift Scheduling, яка змінює моменти перемикання залежно від індивідуального стилю водіння, оптимізує динамічні характеристики автомобіля — і на дорозі, і на гоночному треку. Ви можете перемикати передачі вручну за допомогою розташованих на кермі пелюсткових перемикачів.

4-3.jpg

Швидке перемикання передач кінчиками пальців

Пелюсткові перемикачі, розташовані на кермі, зазвичай встановлюються на висококласних спорткарах. Але для нового Ford Focus ST вони пропонуються в поєднанні з автоматичною трансмісією. Натхненна незабутніми перегонами, технологія швидкого та плавного перемикання передач тепер покірно лежить під вашими пальцями. А оскільки пелюстки розташовані на кермі, перемикати передачі на поворотах стало ще зручніше.

4-4.jpg

Привабливість і практичність

Два окремо розташованих патрубки вихлопних труб не лише довершують агресивний дизайн задньої частини автівки, але й підвищують її практичність: завдяки цьому машина може буксирувати причіп (на відміну від моделей із більш традиційним центральним розташуванням вихлопних труб).

Великий, розташований під гострим кутом задній спойлер не лише робить силует Focus ST більш агресивним і спортивним. Він збільшує притискну силу, яка діє на автомобіль, що позитивно впливає на динаміку та дає вам змогу дійсно притискатися до дороги.

 

БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ

Новий Focus ST отримав удосконалену потужну гальмівну систему, до складу якої входять супорти з двома поршнями, а також збільшені, порівняно з іншими моделями Focus, передні та задні гальмівні диски. Ефективність гальмування нового Focus ST перевірялася з використанням тих самих жорстких процедур, що й для суперкара Ford GT, а за результатами тестів опір втраті початкових властивостей майже вчетверо перевищив показники ST попереднього покоління.

5-1.jpg

Продуманість, зручність та економія місця

Електромеханічне стоянкове гальмо — просте доповнення, що надає несподівані переваги. Наприклад, завдяки йому ви отримуєте більше місця в салоні, воно простіше у використанні. Крім того, вам не потрібно буде так часто обслуговувати гальма. Щоби застосувати гальмо, досить просто натиснути кнопку на центральній консолі.

5-2.jpg

Система захисту пішоходів

Система запобігання зіткненням із функцією виявлення пішоходів використовує радар і камеру для сканування ділянки дороги попереду автомобіля. У разі виявлення машини, пішохода чи велосипедиста система попередить вас про потенційну загрозу зіткнення. Якщо водій вчасно не відреагує, система може автоматично здійснити гальмування зі збільшенням гальмівного зусилля аж до максимального, щоби пом’якшити наслідки небезпечного контакту або навіть уникнути певних видів фронтальних зіткнень.

2-1.jpg

Зберігайте контроль у будь-якій ситуації

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого Focus ST. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею дороги та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, допомагаючи стабілізуючи машину.