Про компанію

Компанія ТОВ "МУСТАНГ МОТОРС" - офіційний дилер TM FORD у м. Одесі. Дилерський центр повністю оформлений відповідно до світових стандартів бренду. Великий вибір моделей, привабливі ціни, вигідні програми кредитування, лізингу та страхування, створюють найкращі умови для того, щоб зробити придбання автомобіля справжнім святом. Дилерський центр FORD здійснює продаж всієї модельної лінійки FORD, аксесуарів і оригінальних запчастин, надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, тобто повний спектр послуг своїм клієнтам. Автоцентр відкриває перед своїми клієнтами можливість отримання максимально комфортних умов для продажу і передпродажного обслуговування автомобіля. Кваліфікований персонал допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний індивідуальним вимогам, надасть детальну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобілів, умови гарантії та післяпродажного обслуговування, встановлення додаткового обладнання, надасть консультацію з питань програм кредитування, лізингу та страхування.

DSC_1053.JPG

Сучасний та просторий автосалон «МУСТАНГ МОТОРС» знаходиться за адресою пр-т М. Жукова, 2 в Одесі. Архітектура і дизайн салону відповідають усім стандартам бренду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних запчастин, аксесуарів, і зона відпочинку, де Ви зможете комфортно відпочити, випивши кави обо чаю, доки чекаєте на своє авто.

DSC_1033.JPG

Сервіс «МУСТАНГ МОТОРС»   складається з професійних   спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. «МУСТАНГ МОТОРС» гарантує не тільки якісне обслуговування, але і   постійні  акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

Наша команда

МУСТАНГ МОТОРС - це команда професіоналів, які обожнюють свою роботу.
Наше завдання - робити наших клієнтів щасливими, і ми готові віддати все, щоб ви були задоволеними.
Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися заради комфорту наших клієнтів.
Одним з головних чинників успіху компанії МУСТАНГ МОТОРС є дружна робота команди!
Ви можете стати нашими друзями назавжди!

меняем_игорь.jpg
кирил_.jpg
меняем_серега.jpg
b4c813Ford-Mustang_GT_2015_1600x1200_wallpaper_09.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «МУСТАНГ МОТОРС», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

_я.jpg
меняем_вика.jpg
меняем_надя.jpg

Спробуй Ford

Запишіться на тест-драйв і оцініть усі переваги авто Ford! Запис проводиться за телефоном: (048) 710-55-55 Ми завжди раді Вам.

меняем_гена.jpg
меняем_олег.jpg
меняем_стас.jpg
меняем_хотькин.jpg
меняем_набок.jpg
меняем_братель.jpg
Bookmark & Share